Menu Zamknij

Zapisy na OSCh

Jak co roku serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym już XVII Ostrołęckim Spotkaniu Charyzmatycznym, które odbędzie się w dniach 7-8-9 lutego 2020r. W tym roku rejestracja na OSCh odbędzie się w zmienionej formule poprzez zewnętrzny serwis Evenea. Mamy nadzieję, że nowocześniejsze metody tylko pomogą łatwiej przejść przez cały proces zapisów.

Jakie zmiany wprowadziliśmy?

1. Rejestracji dokonuje się poprzez serwis EVENEA, na który można wejść klikając przycisk REJESTRACJA I ZAKUP WEJŚCIÓWKI na naszej nowej stronie internetowej www.oschostroleka.pl

2. Początek rejestracji online 9 grudnia 2019, godz. 19:00.

3. W tym roku można kupić samą wejściówkę lub wejściówkę razem z posiłkiem wg cennika:

4. Należy wybrać ilość i rodzaj zamawianych wejściówek. Jedna osoba może kupić bilety dla siebie lub dla całej grupy (max. 50 osób). Potrzebne będzie tylko imię i nazwisko oraz adres mailowy osoby zamawiającej. W trakcie kupujący zostanie też poproszony o założenie konta użytkownika i ustawienie hasła  w serwisie EVENEA w celu obsługi zamówienia.

5. Serwis obliczy potrzebną kwotę do zapłaty.

6. Następnie trzeba wybrać rodzaj płatności: przelew online (za dodatkową opłatą w wysokości 2.8% wartości kupowanych biletów) lub tradycyjny. Masz 3 dni na opłacenie zamówienia, dla którego została wybrana metoda płatności online. Jeśli wybrałeś płatność offline (przelew tradycyjny), musisz opłacić zamówienie w ciągu 6 dni. 

7. Po wybraniu przelewu online należy dokonać przelewu postępując wg instrukcji na ekranie.

8. Jeśli wybrany został przelew tradycyjny, drogą mailową przesłane zostaną dane do przelewu (można zapłacić na poczcie, w banku, bankowości elektronicznej itp.)

9. Po zakończonej transakcji lub wykonaniu przelewu tradycyjnego, kupujący otrzymuje maila z potwierdzeniem zgłoszenia i biletami w formie pliku pdf w zamawianej ilości. Należy wydrukować każdy bilet i rozdać zgłoszonym osobom. Jest on podstawą wejścia na halę w dniu Spotkania.

10. W tym roku rezygnujemy z wyznaczania sektorów. Kto pierwszy, ten lepszy:-)

W razie pytań, prosimy kontaktować się przez adres mailowy: oschostroleka@gmail.com lub telefon +48 607 890 086

Głównym źródłem informacji o OSCh jest strona internetowa. Zapraszamy do jej odwiedzania.