Menu Zamknij

Regulamin OSCh

Organizatorem Ostrołęckich Spotkań Charyzmatycznych (zwanych dalej OSCh) jest wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wypłyń na głębię” z parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce oraz Przyjaciele.

 1. Zgłoszenie na Spotkanie odbywa się drogą elektroniczną poprzez usługę serwisu EVENEA.
 2. Wniesiona opłata za bilet nie podlega zwrotowi. Odstępstwo w przypadkach szczególnych za zgodą organizatora.
 3. Dane osobowe zbierane w procesie zgłoszenia na OSCh są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby związane z organizacją Spotkań. Służą one jednoznacznej identyfikacji Uczestników.
 4. Osoba zgłaszająca się wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celach niezbędnych do realizacji procesu rejestracji i organizacji OSCh oraz otrzymywania drogą elektroniczną informacji od Organizatora zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 97 Nr 133 poz. 883. W myśl tej ustawy osoba zgłaszająca ma prawo do wglądu w swoje dane gromadzone przez Organizatora oraz prawo do ich poprawiania.
 5. Osoba zgłaszająca się wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji zawierającej informacje na temat Spotkania.
 6. Podstawą wejścia na Spotkanie jest wydrukowany bilet zakupiony poprzez serwis EVENEA.
 7. Uczestnik naruszający porządek może zostać usunięty z Spotkania przez służby porządkowe bez prawa zwrotu wniesionej opłaty.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian, które mogą wyniknąć z przyczyn od niego niezależnych.

Uwagi

 1. Przyjeżdżając na OSCh należy ze sobą zabrać wydrukowany bilet, który uprawnia do wejścia na Spotkanie. Bilet z wykupionym posiłkiem jest podstawą odbioru posiłku w firmie cateringowej.
 2. Kwestia wyżywienia:
 • można przywieźć swój prowiant, będzie też można kupić kawę i herbatę na Hali.
 • możliwość kupienia biletu z opcją posiłku serwowanego przez firmę cateringową.
 1. W czasie przerwy jest możliwość zaopatrzenia się w książki, czasopisma i inne materiały religijne (także naklejki czy koszulki).
 2. Prosimy o wcześniejsze przystąpienie do Sakramentu Pojednania.
 3. Prosimy o punktualne przybycie.